06.08.2024.

Poštovane kolegice i kolege,

obavještavamo Vas da su otvorene prijave za sudjelovanje na ovogodišnjemu, 27. AKM seminaru, koji će se održati u hotelu Valamar Diamant u Poreču, 27. – 29. studenoga, s naslovom

Opisujemo, uvijek i zauvijek!

Prijavu je moguće obaviti prijavnicom na donjoj poveznici, a prije njenoga popunjavanja molimo da pažljivo proučite ondje navedene uvodne napomene:

NOVO! Za sudionike koji dolaze prijevozom u vlastitom aranžmanu, otvorena je i mogućnost dolaska 26. studenoga.

Molimo obratite pažnju na informacije o (potencijalnom) organiziranom prijevozu: vrijeme polaska, vrijeme povratka, mogućnost otkazivanja zbog nedovoljnog broja prijava i sl.

Kako bi vas se prijavio što veći broj, uz priličan financijski napor kao organizatora, cijene kotizacija ostavili smo na razini prošlogodišnjih, a iz istoga smo razloga (smanjenje troška noćenja) odlučili i da organizirani autobus kreće ujutro na dan početka skupa.

Ipak, nadamo se da će vas prvenstveno privući ovogodišnja okvirna tema, jer upravo je opisivanje ono što nam je esencijalno zajedničko i što su zasigurno imali na umu – iako prvenstveno kroz aspekt informacijskih tehnologija koje su krajem devedesetih godina u Hrvatskoj uzimale maha – inicijatori i prvi organizatori AKM seminara.

S veseljem vas očekujemo u Poreču!

Kontakti za eventualna dodatna pitanja:

HAD: had@arhiv.hr

tajnik Vedran Muić: vmiuc@arhiv.hr, 01 4801 928, 098 9149 638