24. Seminar Arhivi, Knjižnice, Muzeji

Tema: Izvan okvira - otvoreni AKM

Obavijest o uvjerenjima o sudjelovanju na 24. AKM seminaru

Uvjerenja o sudjelovanju na 24. AKM seminaru moguće je dobiti na tri načina:

a) Dostavom skeniranoga (ovjerenog i potpisanog) dokumenta e-poštom, u kojem slučaju ga je potrebno samostalno otisnuti
b) Dostavom otisnutoga dokumenta konvencionalnom poštom (kod ovoga načina upozoravamo kako je čest slučaj da pošiljka dođe izgužvana i oštećena)
c) Preuzimanjem otisnutoga dokumenta u sjedištu Hrvatskoga arhivističkog društva, Marulićev trg 21, Zagreb

Sve zainteresirane molimo da se jave na adresu had@arhiv.hr, te se u dopisu taksativno odluče za neki od predloženih načina. Kolegice i kolege koji traže uvjerenje, molimo da dostave potrebne podatke: puno ime i prezime, instituciju iz koje dolaze, te fizičku adresu ukoliko se odluče za opciju slanja poštom, odnosno, e-adresu ukoliko uvjerenje žele dobiti na taj način.

Program

24. AKM seminar, koji se trebao održati u studenome 2020. godine, održati 24.- 26. studenoga 2021. u Poreču, na našoj tradicionalnoj lokaciji – Hotel Valamar Diamant.

Održavanje skupa planira se u fizičkome obliku, ali ukoliko okolnosti to ne budu dopuštale, svakako ćemo održati ili hibridni ili u potpunosti online seminar.

Budući smo do zadnjega časa čekali ove recentne pozitivne pokazatelje oko epidemiološke  situacije, vrijeme nam brzo izmiče, pa ovom prigodom objavljujemo i važne organizacijske datume, kojih molimo da se maksimalno pridržavate:

• 10. rujna 2021. – rok za prijavu sažetaka izlaganja, tema i sinopsisa radionica, te tema postera;
  • 25. rujna 2021. – krajnji rok za odgovor Programskoga odbora prijavljenim autorima;
  • 15. studenoga 2021. – rok za dostavu integralnih radova, opisa radionica, te tekstova postera.

Rokovi su postavljeni na način da ove godine realiziramo i tisak/izdavanje časopisa – iako će to zasigurno biti tek nakon seminara – kako bi održali godišnji kontinuitet izlaženja. Naime, prošli je AKM časopis objavljen 2020. (istina, popratno za skup 2019.), ali smatramo da bi bilo dobro da časopis izađe 2021., pa u tom smislu molimo suradnju i „disciplinu“ svih vas koji svojim prilozima želite sudjelovati.

Za sva dodatna pitanja molimo obratiti se na e-adresu: had@arhiv.hr  (Hrvatsko arhivističko društvo)

Do tada vas srdačno pozdravljamo!
Programski odbor 24. AKM seminara

Glavni organizator

Seminar je podržan od:

Ministarstva kulture i medija Republike Hrvatske

Prijave

Prijava izlaganja
Upute autorima

Važni datumi

Rokovi za slanje sažetaka:
10. rujna 2021.

Rok za dostavu integralnih radova, opisa radionica, te tekstova postera:
15. studenoga 2021.