AKM_logo

18. Seminar ARHIVI, KNJIŽNICE, MUZEJI

Rovinj, 26.-28. studenoga 2014.

REZERVACIJA SMJEŠTAJA, REGISTRACIJA, KOTIZACIJA I PRIJEVOZ

Pogreškom je na stranicama objavljen krivi datum povratka autobusom. Ispravna informacija je kako autobus kreće 25.11. i vraća se 29.11 nakon poludnevnoga izleta i ručka.

Sve aktivnosti vezane uz prijevoz, smještaj i registraciju obavljaju se preko jedinstvenog OBRASCA ZA REZERVACIJU. Više informacija o uvjetima rezervacije nalazi se u nastavku.

SMJEŠTAJ I UVJETI REZERVACIJE

Smještaj je osiguran u Hotelu PARK Rovinj***
Cijene smještaja po osobi i danu (ne po sobi), sa uslugom doručka; polupansion (večera)

Cijene usluga:
ND  - noć/doručak
PP-polupansion (večera)

Jednokrevetna ND

Jednokrevetna PP

Dvokrevetna ND
po osobi

Dvokrevetna
PP

po osobi

Kn 425,-

Kn 565,-

Kn 265,-

Kn 405,-

Ponuđene uvjete smještaja garantiramo u slučaju potvrde rezervacije i uplate ukupnog iznosa, zaprimljene zaključno do 15. listopada 2014.
Rezervacija smještaja bit će moguća i nakon navedenog datuma, ali tada ne garantiramo navedene objekte i cijene.
Otkaz zaprimljene rezervacije potrebno je izvršiti u pisanom obliku, a moguć je bez troškova do 25. listopada 2014.
U slučaju otkaza rezervacije nakon navedenog datuma, odobravamo povrat Vašeg uplaćenog iznosa, umanjenog za trošak jednog noćenja.
Za otkaz rezervacija nakon 10. studenog 2014. nije moguć povrat troškova noćenja i 50% iznosa kotizacije.

PRIJEVOZ

Mogućnost odabira prijevoza autobusom na relaciji Zagreb/Rovinj/Zagreb. Cijena uključuje i tematski izlet na povratku.
Polazak 25.11 u 14:00
Povratak 29.11.
Mjesta su ograničena – autobus (Mercedes TRAVEGO) ima 49 mjesta.

KOTIZACIJA
PUNA KOTIZACIJA 350 KN
JEDNODNEVNA KOTIZACIJA 150 KN
STUDENTSKA KOTIZACIJA 100 KN