10.11.2017.

Osiguran je organizirani prijevoz

Autobus kreće 21. studenoga 2017. u 15 sati, s javne autobusne stanice na Trgu Mažuranića, preko puta Etnografskoga muzeja. Mole se svi zainteresirani (i do sad službeno prijavljeni, i eventualno naknadno zainteresirani), da se jave na objavljene kontakte agencije (Adriatic TT) i do 16. studenoga konačno potvrde prijevoz autobusom. Obzirom na dobivene potvrde sastavit će se evidencija putnika, te se s polaskom neće čekati dulje od 10 min.

30.09.2017.

Objavljen je preliminarni program.

21.09.2017.

Prijave priloga za radionice (ne i prijava radionca) su produžene do 15.listopada.

ORGANIZATORI
Hrvatsko arhivističko društvo
Hrvatsko knjižničarsko društvo
Hrvatsko muzejsko društvo