Poster izlaganja

Upute za izradu postera:

• Tekst postera treba biti napisan profesionalnim standardima i terminologijom.
  •  Dimenzije postera trebaju biti 100 cm x 70 cm. Poster treba biti postavljen vertikalno (portret).
  • Pri vrhu postera treba navesti naslov, autora ili autore, naziv ustanove i e-mail adresu autora.
  • Pri dnu postera treba pisati: 21. seminar Arhivi, knjižnice, muzeji: mogućnosti suradnje u okruženju globalne informacijske infrastrukture, Poreč, 22. – 24. studenoga 2017.
  • Fotografije trebaju biti jasne i oštre.
  • Slike trebaju biti numerirane.
  • Prilikom odabira vrste i veličine slova vodite računa o tome da poster mora biti čitljiv s udaljenosti od dva metra.
  • Nemojte koristiti bilješke; umjesto njih koristite uglate zagrade i navedite reference na kraju teksta.